Дві жительки Попасної Луганської області загинули від снарядів – Інтерфакс-Україна
January 28, 2015
Льовочкіна у ПАРЄ звинуватила український уряд та згадала … – Укрінформ
January 28, 2015

Лубківський відмовився боротися за посаду президента ФФУ … – Newsru.ua

Кандидат на пост президента Федерації футболу України, радник голови Служби безпеки України Маркіян Лубківський не боротиметься за посаду керівника українського футболу

Кандидат на пост президента Федерації футболу України, радник голови Служби безпеки України Маркіян Лубківський не боротиметься за посаду керівника українського футболу.

“Я не буду висувати свою кандидатуру на пост президента ФФУ і боротися за неї. Україна переживає сьогодні важкі часи у своїй новітній історії. Обов’язком кожного з нас є вносити власний вклад у перемогу над ворогом, повернення миру в нашу країну, безповоротну інтеграцію в європейський і євроатлантичний простір. Саме так я бачу і своє завдання як радника голови СБУ. А щоб займатися футболом ще час прийде”, – написав він на своїй сторінці в Facebook в середу 28 січня.

До теперішнього часу було висунуто три кандидати в президенти ФФУ. Віце-президента Федерації футболу України, в.о. голови ФФУ Андрія Павелка станом на 27 січня висунули кандидатом на пост керівника національної футбольної асоціації 37 з 49 її колективних членів.

Федерація футболу Львівської області висунула в президенти ФФУ свого голову Ярослава Грисьа, а Асоціація “Футбол-Захід” і федерація футболу Волині – радника голови СБУ, директора турніру Євро-2012 в Україні, українського дипломата Маркіяна Лубківського.

Вибори президента ФФУ відбудуться на позачерговому звітно-виборному конгресі федерації 6 березня. Згідно з процедурою, колективні члени висувають кандидатів на виборні посади ФФУ до 6 лютого.

facebook

Посилання по темі:


НСК “Олімпійський” здатний прийняти фінал Ліги чемпіонів, переконаний Павелко
// NEWSru.ua // Спорт // 26 cічня 2015 р.


Радник голови СБУ і президент Асоціації пляжного футболу вирішили взяти участь у виборах керівника ФФУ
// NEWSru.ua // Спорт // 21 cічня 2015 р.


Ващук хоче стати президентом ФФУ
// NEWSru.ua // Спорт // 20 cічня 2015 р.


СБУ і ГПУ підозрюють керівництво ФФУ у відмиванні коштів в особливо великих розмірах
// NEWSru.ua // Україна // 24 грудня 2014 р.


Федерація футболу Києва одностайно висловила недовіру Анатолію Конькову
// NEWSru.ua // Спорт // 3 грудня 2014 р.


Спорт – Новини Google

Leave a Reply