Динамо – Фіорентина: Ми готові до зустрічі з італійцями, – Сергій … – РБК-Україна
April 16, 2015
Конституційний суд оточили мітингувальники (фото, відео) – ICTV
April 16, 2015

Конституційний суд оточили мітингувальники (фото, відео) – ICTV

Фото - Конституційний суд вирішить долю закону про люстраціюКонституційний суд вирішить долю закону про люстрацію

Сьогодні о 10.00 Конституційний Суд України почне розгляд справи щодо відповідності Конституції окремих положень так званого закону про люстрацію.

Напередодні слухань у суді розгорівся скандал. Його прес-служба поширила заяву про тиск з боку окремих народних депутатів, громадських діячів і представників правоохоронних органів, які звинувачують суддів у заангажованості та погрожують їм кримінальним переслідуванням.

Згодом цю заяву спростували шестеро суддів КС. У листі до голови Суду Юрія Бауліна вони наголошують – подібні заяви можуть оприлюднюватися лише за рішенням Суду, а він жодних таких рішень не приймав. Судді вимагають зняти заяву з офіційного сайту  і скликати позачергове засідання Конституційного суду.

Читайте: Чому Путін посилає на Донбас чеченців і таджиків 

Водночас під будівлею Конституційного суду вже проходить нечисленний мітинг прихильників люстрації, передає . На місці знаходиться близько 150 мітингувальників, у них в руках прапори Всеукраїнського об’єднання “Свобода”, “Народного Руху” та ряду громадських організацій. Присутні виступають проти можливого визнання судом неконституційності окремих положень закону “Про очищення влади”.

Неподалік від них перебуває по кілька десятків молодих людей і пенсійного віку, які, за їх словами, виступають проти незаконного звільнення чиновників і суддів за законом про люстрацію і проти політики нинішнього уряду.

По периметру вздовж металевого паркану, що огороджує будівлю КС і внутрішній двір суду, вишикувалися правоохоронці. На прилеглих вулицях стоять кілька міліцейських автобусів.

Фото: Twitter

View image on Twitter

View image on Twitter


Найпопулярніші розповіді – Новини Google

Leave a Reply