З початку перемир’я загинуло четверо військових, 29 поранено – ЛІГА.net
September 9, 2014
«Боїнг-777» розпався в повітрі внаслідок численних ушкоджень … – Львівська Газета
September 9, 2014

Коноплянка як і раніше мріє про кар’єру в сильному … – Дзеркало Тижня

Український півзахисник “Дніпра” розраховує найближчим часом змінити клуб, і швидше за все це буде європейський гранд. Однак, поки що не все залежить від бажання футболіста.

Евгений Коноплянка, "Днепр", футбол

Євген Коноплянка мріє про сильному європейському клубі

Півзахисник “Дніпра” Євген Коноплянка, який ще на початку року міг опинитися в англійському “Ліверпулі”, як і раніше мріє про кар’єру в сильному європейському клубі.

За його словами, керівництво його команди знає про його бажання покинути Дніпропетровськ при наявності гідної пропозиції, однак поки що не все залежить від бажання футболіста.

“Всім цікаво, чому я не йду. Ви думаєте, що так все легко? Потрібно, щоб усі сторони знайшли консенсус. Так, я не приховую, що в мене мета – грати в європейському топ-клубі. Я це говорив і президенту Дніпра, вся Україна знає. І від мене, насправді, мало що залежить”, – Коноплянка розповів в інтерв’ю програмі ПроФутбол на каналі 2+2.

Я свою точку зору не міняю – хочу спробувати себе в Європі. Не знаю, як ми це сумісний разом, захочуть мене відпускати чи ні. Поки я вичікую паузу”, – пояснює ситуацію один з найперспективніших українських футболістів.

Нагадаємо, в кінці січня український півзахисник міг підписати контракт з “Ліверпулем”, проте з ряду причин трансфер зірвався. Після цього інтерес до Коноплянка виявляли клуы Англії, Німеччини та Італії, однак до конкретних пропозицій так і не дійшло.

Раніше повідомлялося, що через пошкодження меніска в середині серпня Коноплянка пропустить 5-6 тижнів і зуміє відновитися до кінця вересня. За матеріалами: DT.UA


Спорт – Новини Google

Leave a Reply