Гравці збірної України у Львові відвідали поранених бійців АТО – Корреспондент.net
March 30, 2015
Коломойський намагається повернути контроль над … – Дзеркало Тижня
March 30, 2015

Коломойський намагається повернути контроль над … – Дзеркало Тижня

“Укртранснафта” подала в суд на “Нафтогаз України” з метою скасувати призначення нових членів наглядової ради.

Укртранснафта

“Укртранснафта” може знову опинитися під контролем Коломойського

Андрей Товстыженко, ZN.UA

Відсторонений директор “Укртранснафти” Олександр Лазорко не пішов у відставку, а оформив собі лікарняний, залишивши замість себе керувати підприємством свою давню підлеглу Парахоняк, повідомляє народний депутат Сергій Лещенко у своєму профілі Facebook.

За словами Лещенка, виконуюча обов’язки голови “Укртранснафти” від імені підприємства подала в суд на “Нафтогаз України” з вимогою визнати недійсним призначення двох нових членів наглядової ради підприємства, з метою відновити на посаді Лазорко через відсутність кворуму в раді.

“Кожен місяць перебування людей Коломойського в “Укртранснафті” коштує державі втратами 75 мільйонів гривень тільки на зберіганні технічної нафти. Це не рахуючи 2 мільярдів державних грошей “Укртранснафти”, розміщених на рахунку в “Приватбанку”, – повідомляє народний депутат.

Коломойский продолжает войну с государством, а его миролюбивая риторика не стоит и гроша. Вскрываются новые подробности….

Posted by Сергій Лещенко on 30 Март 2015 г.

Наглядова рада “Укртранснафти” прийняла рішення про відсторонення голови правління Олександра Лазорка від виконання обов’язків з 19 березня 2015 року.

19 березня екс-губернатор Дніпропетровської області Ігор Коломойський у супроводі озброєних людей прибув в офіс держкомпанії “Укртранснафта”.

За матеріалами: DT.UA

“Якщо неправильно керувати країною, всі розумні люди поїдуть” Лі Куан Ю

Приєднуйся!

Мені вже подобається ZN.ua


Найпопулярніші розповіді – Новини Google

Leave a Reply