Мер Львова знявся у виборчому ролику на конопляному полі. Відео дня
July 19, 2019
Суд Грузии освободил украинку, подозреваемую в торговле детьми
July 19, 2019

Коли в Україні спаде спека і прийде похолодання: прогноз синоптика

В Україні минув спекотний червень, а на зміну йому з високими температурами прийшов липень. Стовпчики термометрів подекуди сягали до +35 градусів. Проте, напередодні країну накрили короткочасні дощі, які принесли з собою свіжість. Вже з 23-24 липня спека почне спадати, а похолодання буде відчутнішим.

Синоптик Леонід Горбань у коментарі журналістам 24 каналу розповів, що загалом літо в Україні буде досить спекотним і така погода протримається аж до середини серпня.

Липень цьогоріч дивує українців постійними температурними коливаннями. На початку місяця країну накрили грози, дощі та шквали вітру. Вони по черзі накривали усі регіони. Температура повітря опустилася спочатку до +20+27 градусів, а потім навіть до +18+23 градусів

Проте, вже 20-21 липня стовпчики термометрів різко піднімуться до +28+31 градуса, буде сонячно і сухо.

А ось у вівторок, 23 липня, північний вітер знову принесе відчутне похолодання,
зауважила синоптик Наталка Діденко.

Дощі ще раз повернуться наприкінці місяця – 27-28 липня. Похолодання і серйозний спад температури можливий лише після 12 серпня. Тоді стовпчики термометрів опустяться до +19+22 градусів і нижче.

Якою буде погода у липні та серпні? Липень прийшов в Україну з прохолодною погодою, але вже з 7-8 числа почалася справжня спека. Стовпчики термометрів сягали +27+35 градусів. Аномальна спека загалом протримається до кінця місяця, хоч у 20-числах можливі дощі з грозами.

Серпень також розпочнеться спекою – +24+32 градуси, яка затримається на півтора тижня. Вже з середини місяця температура почне опускатися. Закінчиться літо в Україні прохолодною погодою і дощами.

Загалом тривалість літа в Україні скоротилася з трьох до двох місяців. Воно починається з середини червня і закінчується у середині серпня.

Comments are closed.