НАБУ працює: детективи провели масштабні обшуки в персонального банкіра Порошенка
July 20, 2019
У 24-й бригаді розповіли подробиці про обставини загибелі двох військових у п’ятницю
July 20, 2019

Кліп Алана Бадоєва на пісню ONUKA STRUM номіновано на міжнародну кінопремію

Про талант Алана Бадоєва та його вміння створити прекрасне знають далеко поза межами України. Тому його чергове творіння, а саме соціальне відео для ONUKA під назвою STRUM, має всі шанси отримати свою нагороду. Кліп номіновано на премію Social World Film Festival.

Прем'єра кліпу і заодно перша співпраця Алана Бадоєва та ONUKA відбулася у вересні 2018 року. Саме тоді вони представили кліп STRUM, над яким працювали у рамках соціальної ініціативи музикантів і громадської організації "Україна без сміття" під назвою ECOSTRUM.

За сюжетом відео, дія розгортається у Підгірцях, які розташовані 25 кілометрів від Києва. Саме там за останні десятиліття звалище відходів, які привозять туди зі столиці України, сягнуло розмірів 27-поверхового будинку. Незабаром звалище знищать, однак, на жаль, таких самих по всій країні налічують близько сорока.

Оператором номінованого кліпу виступив Микита Кузьменко, художником-постановником Олена Гаджилова, а стилістом – Соня Солтес.

Така ідея підкорила не лише поціновувачів творчості Алана Бадоєва та ONUKA, але й тих, хто побачив у поетично-реалістичному кліпі серйозність проблеми. Тому шестихвилинна відеоновелла буде представлена на кінофестивалі у Сорренто Social World Film Festival, який стартує 28 липня і триватиме до 4 серпня.

Дивитися кліп ONUKA під назвою STRUM: відео

 

Comments are closed.