Жінка впала на колію метро через непритомного чоловіка: шокуюче відео
October 20, 2019
Одесою проїхався найдовший трамвай в Україні: вражаючі фото
October 20, 2019

Кабмін призначив низку голів ОДА: що про них відомо

Кабінет міністрів на засіданні 20 жовтня погодив призначення кандидатур на посади керівників та їхніх заступників в обласні державні адміністрації.

Як мовиться на сайті українського Кабміну, посади в обласних державних адміністраціях отримали:

Андрій Балонь – голова Кіровоградської ОДА

Балонь, Кіровоградська ОДА, голова, губернатор
Андрій Балонь / Фото: "Новамедіа"

Відомо, що раніше він працював у міліції та прокуратурі Житомирської області, також він був заступником начальника УМВС Полтавщини та заступником голови Херсонської обласної державної адміністрації. Щодо посади заступника начальника міліції Полтавщини з Андрієм Балоньом пов'язано скандал – нинішній чиновник, зокрема, переконував, що його було звільнено на підставі сфабрикованих матеріалів службового розслідування. 

"Насправді ж я перебував у офіційній відпустці, що засвідчено рапортом, який було подано у належному порядку", – наголошував тоді він. 

Андрій Балонь є одруженим і має сина. У декларації нинішній очільник Кіровоградської ОДА вказав, що його дружина володіє двома квартирами: одна площею у 83,6 квадратних метра – у Дрогобичі на Львівщині, а друга площею у 96,3 квадратних метра – у Києві. Також родина Балонів орендує квартиру площею у 130 квадратних метрів у Херсоні. Щодо машини, то його дружина орендує Jaguar XF 2015 року випуску вартістю у майже 770 тисяч гривень.  

Крім того, Ілона Балонь задекларували 33% корпоративних прав на компанію "Медіапівдень" – їхня вартість становить 3 мільйони гривень. За основним місцем роботи, у Херсонській ОДА, з 1 січня по 29 серпня 2019 року Андрій Балонь отримав близько 388 тисяч гривень, а за сумісництвом, у Херсонському державному університеті (він є доцентом кафедри галузевого права), – майже 17 тисяч гривень і у Одеському державному університеті внутрішніх справ (Херсонський факультет) – майже 13 тисяч гривень. Також Андрій Балонь отримав понад 70 тисяч гривень як проценти, а його дружина – майже 41 тисячу гривень. Водночас дохід Андрія Балоня від відчуження рухомого майна становить майже 745 тисяч гривень. 

Щодо коштів, якими володіє родина Балонів, то на банківських рахунках у Андрія Балоня розміщено 602,5 тисяч гривень ("Приватбанк"), 48,2 тисячі гривень ("Укргазбанк"), 7,4 тисячі євро ("Укргазбанк") і 64,6 тисяч доларів ("Укргазбанк"). Ілона Балонь, зі свого боку, має 53,3 тисячі доларів на рахунку в "Укргазбанку". Крім того, вона має право власності на рахунки у трохи більше ніж 235 тисяч гривень в "Укргазбанку" та у 39 тисяч гривень у "Приватбанку": в обох випадках гроші зареєстрував Андрій Балонь. Готівкою Андрій Балонь зберігає 153 тисячі гривень, а його дружина – 18,1 тисячу гривень. 

Сергій Гайдай – голова Луганської ОДА

Сергій Гайдай, Луганська ОДА, губернатор, Кабмін
Сергій Гайдай 

З Луганщиною його пов'язує те, що він – уродженець тамтешнього Сєвєродонецька. Має економічну (у 2014 році закінчив Хмельницький економічний університет і отримав диплом бакалавра за спеціальністю "Фінанси і кредит") та управлінську освіту (у 2019 році закінчив Національну академію державного управління при Президентові України та отримав диплом магістра з відзнакою за спеціальністю "Публічне управління і адміністрування"). 

Щодо політичної діяльності, то у 2008 – 2010 роках Гайдай був помічником депутата Київради Олексія Рєзніка, а з 2014 по 2015 рік працював радником голови Обухівської райдержадміністрації на Київщині. Крім того, з 2015 року є депутатом в Мукачівській районній раді VІІ скликання, а з вересня 2015 року до листопада 2018 року – головою Мукачівської районної державної адміністрації.

У своїй декларації Сергій Гайдай вказав, що за 2018 рік заробив майже 176 тисяч гривень. Крім того, готівкою він тримає 40 тисяч євро.

Олексій Кучер – голова Харківської ОДА

Олексій Кучер, Харківська ОДА, призначення, Кабмін, губернатор
Олексій Кучер / Фото: "UA: Харків"

До останнього часу був нардепом від "Слуги народу" – переміг у мажоритарному окрузі №179 на Харківщині. До свого обрання в Раду тривалий час працював юристом. Зокрема, брав участь у деяких резонансних справах – захищав Володимира Литвина у "справі рюкзаків" та скандального харківського суддю Сергія Лазюка, який погорів на хабарі.

У своїй декларації він вказав, що спільно з дружиною Вікторією Кучер володіє квартирою у Харкові площею у 62,9 квадратних метра (придбали вони її за 429,2 тисячі гривень, сьогодні ж ця квартира коштує майже 76 тисяч гривень). Також Вікторія Кучер володіє двома земельними ділянками у Люботині на Харківщині (площа першої – 130 квадратних метра, вартість – 520 гривень; площа другої – 1 тисяча квадратних метрів, вартість – 24 тисячі 720 гривень). Має вона ще у своїй власності квартиру у Харкові площею 68,6 квадратних метра (вартість – 612 тисяч гривень) і недобудований будинок у тому ж Люботині. Щодо Олексія Кучера, то він володіє квартирою у Харкові (площа – 61,9 квадратних метра, вартість – 653,3 тисяч гривень) і земельною ділянкою у Новорайську на Херсонщині (площа – 62,5 тисяч квадратних метра). 

З майна Олексій Кучер задекларував два годинники марки Rolex (один належить йому, другий – дружині) та п'ять автомобілів: 

– Lexus NX 200T (рік випуску – 2017-й, належить – Олексій Кучер);

– Audi Q5 (рік випуску – 2011-й, належить – Вікторія Кучер);

Mitsubishi Outlander (рік випуску – 2003-й, належить – Вікторія Кучер);

Volkswagen Passat (рік випуску – 2011-й, належить – Олексій Кучер);

ГАЗ-САЗ (рік випуску – 1987-й, належить – Олексій Кучер). 

Доходів за рік у декларації Кучера немає, тільки заощадження — біткоїни на суму у 299,2 тисяч доларів, 87 тисяч доларів готівкою та 205 тисяч доларів вказала у декларації його дружина Вікторія Кучер.

Андрій Прокопенко – голова Чернігівської ОДА 

Прокопенко, голова Чернігівської ОДА, губернатор, Кабмін
Андрій Прокопенко 

Він закінчив філософський факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Є кандидатом філософських наук. У 2012 – 2013 роках Андрій Прокопенко працював радником віцепрезидента, а згодом очолював один із департаментів російської нафтової компанії ТНК-ВР. У 2011-му та 2013-му роках був керівником виборчих штабів на місцевих виборах у російських містах Воронежі та Тольятті.

З 2015 року він очолює компанію “Прокопенко та партнери”, яка спеціалізується на управлінні виборчими кампаніями, стратегічних та кризових комунікаціях. У тому ж році його обрали депутатом Чернігівської облради від фракції "Наш край", але у 2016 році він склав мандат. У березні 2018-го Прокопенка обрали заступником голови Чернігівської обласної організації "Аграрної партії". На цьогорічних парламентських виборах Прокопенко очолював Одеський обласний штаб "Слуги народу". 

Крім того, Денис Ключшніков отримав посаду заступника голови Донецької ОДА, Максим Скрипнік – заступника голови Дніпропетровської ОДА, а Іван Федоров став першим заступником голови Запорізької ОДА. Водночас Уряд погодив звільнення з посади голови Луганської ОДА Віталія Комарницького.

Також на засіданні 20 жовтня уряд погодив звільнення з посади голови Київської обласної державної адміністрації Михайла Бно-Айріяна, який раніше написав відповідну заяву. Очолюватиме ж тепер Київщину харківський бізнесмен Олексій Чернишов. 

Comments are closed.