Кабмін затвердив перелік єврооблігацій для реструктуризації – Украинские Новости
April 4, 2015
Марія Музичук здолала росіянку у фіналі чемпіонату світу з шахів – Дзеркало Тижня
April 5, 2015

Кабмін затвердив перелік єврооблігацій для реструктуризації – Украинские Новости

Кабінет Міністрів затвердив перелік зовнішніх боргових інструментів України, з якими реалізовується угода зі зміни умов позик, і надано установки для вживання заходів учасниками процесу реструктуризації.

Про це сказано в повідомленні прес-служби Міністерства фінансів.

“4 квітня за пропозицією Міністерства фінансів на засіданні Уряду України було затверджено розпорядження, яке визначає периметр боргових операцій України, здійснюваної в рамках кредитної програми Міжнародного валютного фонду, прийнятої 11 березня. Кабінет Міністрів України затвердив перелік зовнішніх боргових зобов’язань, за якими планується здійснення угод зі зміни умов запозичень, і надано установки для вживання заходів учасниками процесу реструктуризації”, – сказано в ньому.

Відповідно до повідомлення, угоди зі зміни умов позик мають забезпечити виконання Україною трьох кількісних зобов’язань перед МВФ з досягнення конкретних показників боргу.

Серед них нагромадження на зовнішніх платежах за борговими зобов’язаннями держави, гарантованих державою й суб’єктами господарювання державного сектора економіки, на суму приблизно 15 млрд доларів за період реалізації програми МВФ, забезпечення до 2020 року співвідношення державного боргу у валовому внутрішньому продукту на рівні не вище, ніж 71% від ВВП, підтримка загальних потреб у фінансуванні бюджету за борговими операціями у середньому на рівні 10% від ВВП (максимум 12% від ВВП у рік) в 2019-2025 роках.

Як повідомляло агентство, 11 березня МВФ схвалив виділення Україні 17,5 млрд доларів за програмою EFF.

Повні версії новин “Українські Новини” ви зможете прочитати, передплативши сервіс агентства.


Світ – Новини Google

Leave a Reply