“Перемир’я”: Терористи штурмували українські позиції – Укрінформ
September 9, 2014
Коноплянка як і раніше мріє про кар’єру в сильному … – Дзеркало Тижня
September 9, 2014

З початку перемир’я загинуло четверо військових, 29 поранено – ЛІГА.net

Угода про припинення вогню на сході України було підписана 5 вересня в Мінську

За період режиму припинення вогню загинуло чотири українських військовослужбовців, 29 – отримали поранення. Про це повідомив директор військово-медичного департаменту Міністерства оборони Віталій Андронатій.

Як повідомляє УНІАН, Андронатій зазначив, що в цілому військові медики надали допомогу 2517 військовим, що отримали поранення в зоні АТО. Він також сказав, що на даний момент в установах охорони здоров’я на лікуванні знаходиться 1173 поранених, з яких 34 не відносяться до Збройних Сил України, а є представниками інших військових формувань, у тому числі Нацгвардії.

“З цих всіх військовослужбовців 94 знаходяться на лікуванні в цивільних лікувальних закладах, в першу чергу – це Дніпропетровський і Запорізький гарнізони”, – сказав він.

Угода про припинення вогню на сході України була підписана 5 вересня в Мінську. При цьому російські війська і терористи продовжують грубо порушувати умови перемир’я, обстрілюючи позиції українських військ, в тому числі із застосуванням важких озброєнь.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці – все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

This entry passed through the Full-Text RSS service – if this is your content and you’re reading it on someone else’s site, please read the FAQ at fivefilters.org/content-only/faq.php#publishers.

Найпопулярніші розповіді – Новини Google

Leave a Reply