На Львівщині пенсіонерка здала в поліцію гранати, патрони і вибухівку
October 16, 2019
Фейсбук офісу президента переплутав Литву і Латвію, висвітлюючи візит Зеленського, але швидко виправився. ФОТО
October 16, 2019

Зеленський підписав закон для захисту бізнесу від контролерів і бюрократів

Президент України Володимир Зеленський підписав закон, який захищатиме бізнес від контролерів і бюрократів. Так, закон сприятиме зменшенню незаконних або безпідставних відмов бізнесу у видачі дозвільних документів.

Офіційна назва закону – "Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення захисту суб’єктів господарювання від неправомірних дій або бездіяльності дозвільних органів", повідомила пресслужба Офісу Президента.

Закон передбачає посилення адміністративної відповідальності для посадовців дозвільних органів за порушення вимог законодавства з питань видачі документів дозвільного характеру.

У законі вказаний склад окремих адміністративних правопорушень і встановлено нові склади адміністративних правопорушень у згаданій сфері, за які запроваджується адміністративна відповідальність.

Закон створює для бізнесу нові правові механізми впливу на посадовців дозвільних органів у разі, якщо ці посадовці порушать законодавство з питань видачі документів.

Тож очікується підвищення рівня дисциплінованості посадовців під час їхньої роботи з огляду на ризик бути притягнутим до адміністративної відповідальності.

Comments are closed.