Xiaomi влаштувала розпродаж: що можна купити зі знижками
July 24, 2019
Як в “Слузі народу” готуються до початку роботи Ради: інтерв’ю з кандидатом в нардепи
July 24, 2019

Зеленський має або зрадити виборців, або країну, – Фурса

І хоча ЦВК ще не оприлюднила остаточних результатів дочасних парламентських виборів, за попередніми оцінками, партія Володимира Зеленського таки матиме монобільшість у новій Верховній Раді. Це значить те, що президент зможе ухвалювати практично будь-які закони, бо має максимальну підтримку у парламенті. Буде це узурпація влади чи навпаки допоможе вийти країні з кризи – читайте далі.

Як сказав економічний експерт Сергій Фурса у прямому ефірі 24 каналу, Україні зараз потрібні структурні реформи.

Він наголосив, що якщо першими рішеннями нового парламенту буде підняття пенсій та зниження тарифів на газ, то ми зрозуміємо, що він рухається не у той бік. 

Як казав Каха Бендукідзе, якщо ви йдете вулицею і вас ще не всі ненавидять, то ви зробили замало. Тож Володимиру Зеленському доведеться обирати й або зрадити своїх виборців, або країну. Що він обере, те і визначить шлях України,
– заявив Фурса.

Він навів приклад, коли політики-популісти кажуть, що не можуть зрадити виборців, а самі починають друкувати гроші й тим самим знищують країну. Тож він зауважив, що відповідальні політики, які багато наобіцяли під час виборів, кажуть виборцям: "Так, ми багато чого обіцяли, це такі передвиборчі правила, тому ми робитимемо для країни". 

Серед першочергових реформ він виділив такі:
• створення ринку землі;
• декомунізація економіки;
• реформи судочинства та силових органів.


Скільки місць отримають партій у новій Верховній Раді / інфографіка 24 каналу


+Відео

Comments are closed.