March 30, 2015
СБУ затримала колишнього “міністра вугільної промисловост … – День
April 1, 2015

Збірні з футболу України й Латвії зіграли внічию – Украинские Новости

Збірна України з футболу завершила внічию 1:1 товариський матч у Львові з національною командою Латвії. Про це повідомляє Главком.

Господарі поля з перших хвилин зустрічі здобули перевагу й відкрили рахунок на 35-й хвилині. Після прострілу Олега Гусєва вліво голкіпер латвійців Олександр Колінько рукою відбив м’яч прямо на Андрія Ярмоленка, який із близької відстані влучив у ворота.

У другому таймі команда Михайла Фоменка могла неодноразово збільшити перевагу в рахунку, але Артем Федецький, Роман Безус й Анатолій Тимощук свої моменти не реалізували.

На останній хвилині матчу латвійці розіграли кутовий, Артур Зюзінс навісив із правого флангу, а Віталій Максименко головою переправив м’яч у сітку.

Наступний матч українці мають провести в червні проти Грузії. Він буде товариським. Уже 14 червня наша збірна у Львові має зіграти двобій відбору ЧЄ-2016 проти Люксембургу.