За неповні чотири доби дії двостороннього режиму припинення вогню позиції сил АТО 89 разів зазнавали обстрілів.
Про це на брифінгу у вівторок заявив речник Інформаційно-аналітичного центру РНБО Андрій Лисенко, передає кореспондент Укрінформу.
«З початку оголошення режиму припинення вогню (з 18:00 5 вересня по 06:00 9 вересня 2014 року) терористи та російські військові здійснили 89 обстрілів позицій сил АТО. Зокрема, вчора були обстріляні блокпости сил АТО у районі населених пунктів Донецьке, Комишуваха та Дебальцеве», – сказав Лисенко.
За його словами, найнебезпечніша ситуація наразі в районах Донецького аеропорту, Дебальцевого, Сєверодонецька, Щастя, Фащівки та Авдіївки. «Факт порушення перемир’я терористами у районі населеного пункту Щастя зафіксовано спостерігачами ОБСЄ», – зауважив речник.
Читайте також: Радбез уточнив: за час перемир’я загинуло 5 військовослужбовців
Водночас українські військові суворо дотримуються умов перемир’я і відкривають вогонь лише у відповідь, наголосив він.
«Нашими військовослужбовцями здійснюється укріплення рубежів, триває відновлення бойового потенціалу військ», – сказав Лисенко.