За фактом закриття медіа-холдингу АТR розпочато провадження … – ЛІГА.net
April 3, 2015
Українка Музичук – за крок від шахової корони – Укрінформ
April 4, 2015

За фактом закриття медіа-холдингу АТR розпочато провадження … – ЛІГА.net

У медіа-холдинг входили кримсько-татарський телеканал ATR, дитячий кримськотатарський телеканал Lale, радіостанції Мейдан, Лідер, і видання 15 хвилин

Прокуратура АР Крим почала кримінальне провадження за фактом припинення на території автономії діяльності медіа-холдингу АТR. Про це повыдомляє прес-служба Генеральної прокуратури України.

“На захист прав громадян та незалежних кримських ЗМІ прокуратура автономії 01.04.2015 р до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесла відомості про кримінальне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 171 КК України, за фактом перешкоджання незаконно створеними органами влади окупованого півострова законній професійній діяльності журналістів, що призвело до припинення теле- і радіомовлення ЗМІ, що входять до медіа-холдингу ATR (кримськотатарський телеканал ATR, дитячий кримськотатарський телеканал Lale, FM – радіостанції Мейдан, Лідер, а також інтернет-видання 15 хвилин)”, – йдеться в повідомленні.

Відповідно до ст. 12 Закону України “Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України” зазначені кримінальні провадження направлені до ГПУ для визначення підслідності.

Нагадаємо, з 1 квітня в анеквованому Росією Криму припинив мовлення єдиний кримськотатарський телеканал ATR, який транслював передачі російською, українською та кримськотатарською мовами. Він і ряд інших кримськотатарських ЗМІ не пройшли перереєстрацію в Роскомнагляді, незважаючи на численні спроби подати необхідні документи. Засновники каналу визнали ці дії проросійських органів навмисними. У вересні 2014 року окупаційна влада Криму звинуватила канал ATR в екстремістській діяльності.

Президент України Петро Порошенко доручив Міністерству інформаційної політики створити умови для роботи та мовлення кримськотатарського телеканалу ATR на території материкової України.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці – все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Світ – Новини Google

Leave a Reply