Кращим футболістом світу 2014 року став Кріштіану Роналду – Львівська Газета
January 12, 2015
Захарчено заявив, що більше не допустить ротації українців в … – Дзеркало Тижня
January 12, 2015

Захарчено заявив, що більше не допустить ротації українців в … – Дзеркало Тижня

Бойовики “ДНР”, за його словами, також більше не будуть віддавати поранених українських солдатів.

Олександр Захарченко

Захарченко більше не буде повертати Україні поранених

Лідер бойовиків так званої “ДНР” Олександр Захарченко заявив, що більше не вважає за потрібне допускати ротацію українських військових в Донецькому аеропорту і віддавати поранених Україні.

“Донецьк повертається до життя, яке було до попередніх переговорів про перемир’я”, – заявив він журналістам у Донецьку.

За його словами, “українська влада протягом трьох днів обстрілює Донецьк. Обстріл носить хаотичний характер”. Таким чином, він вважає, що Україна вийшла з меморандуму про перемир’я.

“Судячи з цих дій, я так розумію, Україна вирішила в односторонньому порядку вийти з меморандуму про перемир’я. Хоча офіційно вона нам війну не оголошувала”, – заявив лідер бойовиків.

Подальші консультації Захарченко “вже втомили”, але він все-таки готовий їх продовжувати. При цьому бойовик заявив про готовність вирішувати питання взаємодії з Україною силою.

“Якщо ми будемо розуміти, що мирно не домовимося, нам доведеться вирішувати його силою”, – додав Захарченко.

Захарченко також повідомив, що бойовики відмовляються повертати Україні поранених і допускати ротацію в донецькому аеропорту.

“В ротації на сьогоднішній момент я не бачу сенсу ніякого. Поранених віддавати не буду”, – повідомив Захарченко. “Це офіційна позиція “, – додав він.

В даний момент у Берліні проходить зустріч глав МЗС країн “нормандської” четвірки для підготовки можливої зустрічі лідерів України, РФ, Німеччини та Франції в Астані 15 січня.

МЗС ФРН Мартін Шефер заявив, що важливими пунктами переговорів є проведення демаркаційної лінії між позиціями українських військ і проросійських сепаратистів на сході України, виведення і розосередження особливо важких озброєнь і дотримання режиму перемир’я.

За матеріалами: ZN.UA


Найпопулярніші розповіді – Новини Google

Leave a Reply