Куди піти в Трускавці: мальовничі місця, які здивують кожного
July 15, 2019
Випуск новин за 20:00: Інтернет-додаток для виборців. Новий склад РНБО
July 15, 2019

Заступниця голови ДСА відредагувала законопроект Зеленського на свою користь

Перша заступниця голови Державної судової адміністрації України (ДСА) Ольга Кравченко числиться серед користувачів, які останніми вносили правки до президентського проекту закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо очищення влади», що був зареєстрований 11 липня у Верховній Раді.

Законопроект, яким Володимир Зеленський збирається люструвати усіх чиновників, які перебували на посадах у період президенства Петра Порошенка, має одну особливість: його автори пропонують вивести з переліку посад, які підлягають люстрації, посаду першого заступника голови Державної судової адміністрації України. При цьому під дію самого закону і надалі підпадають голова Державної судової адміністрації України та його інші заступники.

Згідно з інформацією із порталу Судова влада України, з 31 січня 2019 року посаду першої заступниці голови Державної судової адміністрації України займає Ольга Олександрівна Кравченко.

Примітно, що саме ім’я «Кравченко Ольга Олександрівна» зазначене у властивостях документа Word як користувача, який останнім редагував файл із текстом президентського законопроекту про люстрацію. У цьому можна пересвідчитись, завантаживши проект закону зі сторінки Верховної Ради.

Скріншот з файлу президентського законопроекту

Які саме зміни могла внести Ольга Кравченко дізнатись неможливо, оскільки функцією програми це не передбачено.

Зазначимо, що Державна судова адміністрація України є державним органом у системі правосуддя, який здійснює організаційне та фінансове забезпечення діяльності органів судової влади.

Як інформував ZAXID.NET, 11 липня президент Володимир Зеленський заявив про плани внести зміни до закону про очищення влади і внести у перелік посад, які підпадають під люстрацію, всіх представників влади, які керували країною з 2014 по 2019 роки. Представник президента у Верховній Раді Руслан Стефанчук заявив, що масова люстрація посадовців часів президентства Петра Порошенка торкнеться також і команди Володимира Зеленського.

Зауважимо, що при цьому нинішній склад парламенту вже не зможе його розглянути, і законопроект доведеться вносити знову з початком роботи нового складу парламенту.

Comments are closed.