Полонені українські моряки розуміють, що зараз є хороший шанс на їхнє звільнення, – адвокат
July 6, 2019
Бокс. Тайсон прилетел в Киев: фоторепортаж
July 6, 2019

Займайтесь коханням, а не війною: легендарні поцілунки, які змінили хід історії

6 липня у світі відзначають День поцілунків. Навіть ООН затвердила його як міжнародне свято ще 20 років тому. Продовж історії людства вони змінювали хід історії та ставали символами миру.

14 серпня 1945 року на вулицях Нью-Йорка святкували капітуляцію Японії. На Times Square моряк несподівано обійняв і поцілував незнайомку – медсестру у білому халаті.

Цей зворушливий момент зафіксував фотограф Альфред Ейзенштадт, його світлина облетіла весь світ і стала легендою.


Моряк несподівано обійняв і поцілував незнайомку

У 1967 році відбувся "Поцілунок життя", коли електрик Джей Ді Томпсон робить штучне дихання напарнику Рендаллу Чемпіону після розряду у 4 000 вольт. Саме цей прийом врятував життя потерпілому. Легендарну світлину зробив фотограф Рокко Морабіто.

поцілунок день поцілунків
Поцілунок, який врятував життя

Особливе місце в історії зайняв так званий "братерський поцілунок" екретаря ЦК КПРС Леоніда Брежнєва з німецьким колегою Еріхом Гонеккером. Спочатку в обидві щоки, а потім у губи. Пізніше цей момент на Берлінській стіні зобразив художник Дмитро Врубель.


Леонід Брежнєв і Еріхом Гонеккер

Справжнім скандалом став поцілунок Мадонни та Брітні Спірс просто на сцені. Поп-діви шокували публіку під час церемонії вручення нагород MTV Video Music Awards у 2003 році.


Мадонна та Брітні Спірс

А цю пару у 2011 році канадський фотограф Річард Лем зазняв під час погромів, які влаштували хокейні фани у Ванкувері. Закохані не зважали на хаос, лежали на асфальті та цілувалися.


"Займайтесь коханням, а не війною"

"Займайтесь коханням, а не війною" – під таким гаслом поширили фото провідні ЗМІ. Щоправда, виявилося, що з ніг молодих людей збили спецназівці, а не пристрасть.

А ось найдовший поцілунок у світі. Він тривав 58 годин, 35 хвилин і 58 секунд. Стільки на конкурсі у 2013 році протрималося подружжя з Таїланду.


Найдовший поцілунок у світі

Пара потрапила до книги рекордів Гіннесса. За перемогу вони отримали понад три тисячі доларів і діамантові обручки.


+Відео

Comments are closed.