ВКонтакте почав офіційно передавати ФСБ інформацію про … – Watcher
September 9, 2014
Відведення військ на Донбасі повинно розпочатися вже в суботу … – Дзеркало Тижня
September 20, 2014

Завтра львівські пластуни відкриють новий рік – День

20 вересня, 2014 – 14:09

Таборове літо, що є підсумком діяльності пластунів упродовж усього року, підійшло до завершення. Щоби розпочати новий активний рік, львівські пластуни, вже традиційно, завтра у центрі міста збудують Пластове містечко.

Розпочнеться відкриття нового Пластового року 21 вересня зі Служби Божої у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра та Павла – у подяку за здоров’я та таборове літо. Опісля відбудеться урочисте Пластове відкриття поблизу львівської ратуші.

На Пластовому містечку кожен охочий зможе спробувати себе у різноманітних активітетах: стрільбі з лука, спортивних змаганнях, мистецькій та медичній точках, скуштувати пластової кухні та спробувати сконструювати щось із конструктора від Технічної студії «Винахідник». Також під час відкриття Пластового року запланована друга дитяча велогонка, де маленькі спортсмени віком від 2 до 14 років зможуть позмагатися на гуляйногах, велобігах та велосипедах.

Окрім того, буде проведений майстер-клас із плетіння синьо-жовтих браслетів виживання, що виготовляються з надміцної мотузки та можуть бути використані в екстремальних ситуаціях. Такі браслети вже мають Святійший Патріарх Філарет, мер Львова Андрій Садовий, Mustang Wanted та головний редактор всеукраїнського часопису «День» Лариса Івшина (подарунок міського голови Львова). Вторговані від продажу браслетів кошти будуть використані на підтримку дітей українських вояків та Героїв Небесної сотні.

Пластове містечко отабориться у сквері навколо пам’ятника В’ячеславові Чорноволу – між вулицями Підвальною та Володимира Винниченка.

Пластуни запрошують усіх охочих долучатися до відкриття нового пластового року.

Тетяна КОЗИРЄВА, «День», Львів. Фото з архіву Євгена КРАВСА.


Спорт – Новини Google

Leave a Reply