У день мінських переговорів відбудеться зустріч Лукашенка і … – Корреспондент.net
December 19, 2014
Порошенко закликав МВФ розглянути можливість збільшення … – Інтерфакс-Україна
December 20, 2014

Дженнінгс: Головне – вдарити Кличко в підборіддя – Спорт Олимп

Дженнингс: Главное – ударить Кличко в подбородок

19.12.2014

За даними xsport.ua американський боксер Браянт Дженнінгс, з яким чемпіон світу за версіями WBO, WBA, IBF і IBO Володимир Кличко веде переговори про організацію поєдинку 25 квітня 2015 року в Нью-Йорку, готовий пожертвувати статусом офіційного претендента на пояс WBC, заради зустрічі з українцем. 

«Я вже працюю над планом на бій і складаю графік тренувань. Мені відомо, що Кличко багато пробиває джебом, але не дуже добре працює на відходах після ударів. На мою думку, Кличко відчуває проблеми з фізичними кондиціями – він не дуже добре виглядає в пізніх раундах. Саме з цієї причини він навалюється і намагається вимотати хлопців, які нижче його зросту. Але головне – потрапити йому в підборіддя – тоді він точно впаде».

Крім того, американець заявив, що пропозиція про поєдинок надійшла йому від команди Кличка ще в жовтні: «Мені знадобилися лічені секунди, щоб дати згоду на бій», – сказав Дженнінгс, який поки не підписав контракт на поєдинок з українцем. 

Кілька днів тому WBC на своєму конгресі в Лас-Вегасі (США) прийняв рішення, що якщо Браянт Дженнінгс вийде на ринг проти Володимира Кличка, то він позбудеться статусу офіційного претендента на титул організації. У такому випадку за звання претендента, будуть битися росіянин Олександр Повєткін і кубинець Майк Перес. Найсильніший з них зустрінеться з переможцем бою між чемпіоном світу WBC канадцем Бермейном Стіверном і американцем Деонтеєм Вайлдером, які будуть з’ясовувати стосунки 17 січня. 

У той же час менеджер Кличка Бернд Бенте заявив, що Кличко вийде на ринг 25 квітня в Нью-Йорку незалежно від остаточного рішення Дженнінгса. Головним претендентом на те, щоб замінити американця є його скандальний співвітчизник – Шеннон Бріггс, який давно домагається зустрічі з українцем.


Спорт – Новини Google

Leave a Reply