Олег Задоянчук: повістка у поштовій скриньці, причастя перед … – Укрінформ
September 9, 2014
У Луганську не вдалося відновити електрику, місто 39-й день без … – РБК-Україна
September 9, 2014

Делегація ФФУ вимагатиме максимально жорстких санкцій для … – Інтерфакс-Україна

15:04 09.09.2014

Делегація Федерації футболу України вимагатиме максимально жорстких санкцій для Російської футбольної спілки (РФС) на зустрічі з питання кримських клубів 18 вересня у штаб-квартирі УЄФА, який ініціювали в УЄФА і ФІФА.

“Ми розуміємо, що живемо в єдиній футбольній сім’ї ФІФА і УЄФА. Вони ініціювали таку зустріч, ми зобов’язані приїхати й дати ще раз свою оцінку, максимально жорстку, цим подіям. Її було дано сьогодні на виконкомі ФФУ”, – заявив на брифінгу в Києві у вівторок віце-президент ФФУ Андрій Павелко.

Він наголосив, що українська сторона вимагатиме максимально жорстких санкцій щодо РФС за прийняття ним до своїх лав кримських клубів.

“Ми очікуємо санкцій, адекватних принаймні санкціям ЄС, який перейшов уже до четвертого рівня санкцій. Вони обов’язково мають бути максимальними, тому що надалі в європейській та світовій футбольній сім’ї жодна федерація не має порушувати статути. Рішення УЄФА має бути жорстким, щоб у майбутньому не повторювалися такі ситуації”, – зазначив А.Павелко.

Відповідаючи на запитання про те, чи відомо щось про позицію РФС із цього питання, віце-президент ФФУ заявив: “Нам нема про що з ними говорити, оскільки, проводячи свій виконком і приймаючи такі рішення, вони знали, на що йшли. Про що ми можемо сьогодні з ними говорити?!”

А.Павелко також повідомив, що за рішенням виконкому на зустрічі 18 вересня ФФУ представлятимуть її президент Анатолій Коньков, виконавчий директор Максим Бондарев, віце-президент А.Павелко і член виконкому Михайло Ланьо.


Спорт – Новини Google

Leave a Reply