Суркіс зізнався, що доклав руку до рішення УЄФА – Sportanalytic.com
December 4, 2014
Делегація Мініфіну США їде вчити Київ – ICTV
December 4, 2014

Делегація Мініфіну США їде вчити Київ – ICTV

Фото - Делегація Мініфіну США їде вчити КиївДо Києва прибуде делегація Міністерства фінансів США

Президент України Петро Порошенко провів телефонну розмову з Віце-президентом США Джозефом Байденом.

Під час розмови було обговорено, що наступного тижня до Києва прибуде делегація Міністерства фінансів США, передає прес-служба Глави держави.

Джозеф Байден привітав Україну із швидким формуванням уряду, який націлений на здійснення реформ.

“Петро Порошенко подякував Джозефу Байдену за підтримку України і готовність США надалі зміцнювати Трансатлантичну солідарність для застосування рішучих дій ЄС та США, які здатні сприяти мирному врегулюванню ситуації на Донбасі.

Віце-Президент Байден повідомив про готовність США розглядати подальшу економічну та фінансову підтримку України. Темою розмови також було питання залучення коштів Міжнародного валютного фонду. Співпраця у фінансовій сфері та економічна допомога обговорюватимуться наступного тижня із делегацією Міністерства фінансів США у Києві”, – йдеться у повідомленні.

Читайте: Конгрес США просить Обаму озброїти Україну

За інформацією прес-служби, співрозмовники також обговорили гуманітарну ситуацію на Донбасі, зокрема рішення української влади призупинити фінансування, оскільки ці кошти грабуються та йдуть на підтримку тероризму. Натомість, було обговорено можливості постачання гуманітарної допомоги з товарів першої необхідності для мешканців районів Донбасу, які контролюються бойовиками.

Петро Порошенко та Джозеф Байден продовжили діалог щодо актуальних питань військово-технічного співробітництва та можливості реалізації альтернативних сценаріїв постачання енергоносіїв.

Дивіться також. Каспаров: анексія Криму – акт бандитизма


Найпопулярніші розповіді – Новини Google

Leave a Reply