Бойовики за день 16 раз обстріляли позиції сил АТО, – штаб – РБК-Україна
March 24, 2015
У Москві заявили, що США готують для Росії “кольорову … – Молодий Буковинець
March 25, 2015

Гравці збірної України з футболу відвідали поранених бійців АТО … – День

25 березня, 2015 – 17:26

Фото прес-служби ФФУ

Гравці національної команди України разом із президентом ФФУ Андрієм Павелком провідали поранених у боях за незалежність України вояків у столичному військовому шпиталі.

Руслан Ротань, Артем Федецький, Анатолій Тимощук, Андрій Пятов, Євген Хачеріді та Микита Бурда, а також тренер воротарів Юрій Сивуха відвідали шпиталь, щоб висловити слова вдячності нашим героям.

Насправді, збиралися їхати усім колективом, але лікарі пояснили, що у шпиталі доволі невеликі палати і вузькі коридори, тож довелося зменшити коло представників «синьо-жовтої» команди, зазначає прес-служба ФФУ.

“За 10 років радянсько-афганської війни у нашому шпиталі пройшли лікування після поранень 715 військовослужбовців, а за останні 10 місяців – чотири тисячі, – навів сумну статистику виконувач обов’язків начальника Головного військового клінічного госпіталю Лев Голик, – на сьогодні на лікуванні перебувають 28 вояків із зони АТО, 18 з яких ви зараз маєте можливість провідати”.

Президент Федерації футболу Андрій Павелко запевнив вояків, що цей візит не останній.

“Наш Будинок футболу розташований поруч, тому ми щиро запрошуємо Вас для відновлення на наших футбольних полях, будемо Вас постійно підтримувати і хочемо, аби ви знали, що кожен із Вас нині має у футболі свою частинку. Низький уклін Вам за Вашу мужність, патріотичність і героїзм. Ваші життєві вчинки надихають наше молоде покоління, вчать їх розумінню того, що інтереси своєї держави потрібно захищати”, – цитує його прес-служба ФФУ.

Руслан Ротань запросив усіх хлопців, яких сьогодні провідали футболісти, на матчі національної команди та дніпропетровського «Дніпра», зауваживши, що це та невеличка дещиця вдячності, яку можуть висловити гравці героям, котрі не шкодують свого життя за волю України.

Кожен із гравців намагався знайти можливість поспілкуватися з пораненими, запитати про їхні потреби, попросити розповісти про ситуацію на фронті з перших вуст. Хлопці подарували кожному вояку набори сувенірів – ігрові футболки, шарфи, вимпели збірної. Герої війни своєю чергою побажали гравцям не згинатися під натиском фаворитів нашої відбірної групи – іспанців, намагаючись передати футболістам свій бойовий запал.

Як відомо, п’ятеро воїнів АТО разом із національною командою України вилетять завтра до Севільї. Ці хлопці проходять лікування у травматичному відділенні та клініці отоларингології. Андрій Павелко зазначив, що перша спільна поїздка однозначно матиме продовження:

“Гарна традиція, започаткована Президентом України під час єврокубкового матчу «Динамо» – «Евертон», яка вилилися у своєрідну синергію підтримки усього суспільства, має бути продовжена й на матчі збірної в Іспанії. Це гарний приклад для молоді: як потрібно любити свою Батьківщину і мати фізичні можливості захищати країну”, – підсумував президент ФФУ.


Спорт – Новини Google

Leave a Reply