ГПУ просить РФ видати екс-депутата Шепелева – День
April 6, 2015
Срна, Шацьких, Шевчук та Калініченко навчатимуться на тренерів – Гал-Info
April 6, 2015

ГПУ просить РФ видати екс-депутата Шепелева – День

6 квітня, 2015 – 10:56

Генеральна прокуратура України звернулася до Генеральної прокуратури Російської Федерації із запитом про видачу колишнього народного депутата України Олександра Шепелева. Як зазначається у повідомленні ГПУ – на підставі Європейської конвенції про видачу правопорушників 1957 року та Конвенції про правову допомогу та правові відносини у цивільних, сімейних та кримінальних справах 1993 року 3 квітня цього року

Згідно з даними відомства, Шепелев розшукується за вчинення низки особливо тяжких та тяжких злочинів, зокрема, організацію умисного вбивства, замаху на умисне вбивство, привласнення та розтрату чужого майна шляхом зловживання своїм службовим становищем, втечу з-під варти. 19.03.2015 його затримано в Росії на території Московської області.

Раніше Шепелева видано компетентними органами Угорщини для притягнення до кримінальної відповідальності за запитом Генеральної прокуратури України. Проте під час перебування у лікарняній установі він втік з-під варти та знову намагався сховатися від слідства і суду за межами України.


Світ – Новини Google

Leave a Reply