У зоні АТО суттєво зменшилася кількість обстрілів, – прес-центр … – День
February 23, 2015
Французький “Генгам” прилетить до Києва на півтори доби – УНН
February 24, 2015

Генштаб сказав, коли відведе озброєння – ICTV

Сили АТО розпочнуть відводити важке озброєння щойно терористи припинять обстріли, повідомив прес-офіцер штабу АТО Анатолій Стельмах сьогодні на брифінгу.

“Наразі перший етап передумовності – це повне припинення вогню. Як тільки терористи припинять наносити вогневі удари по наших позиціях, ми будемо втілювати другий варіант. Наразі поки що припинення або остаточне припинення вогню немає”, – зазначив Стельмах.

З ним погодився речник Генерального штабу Збройних сил України Владислав Селезньов, передає УНІАН.

Читайте: США поставлять озброєння найближчим часом – Тетерук

“Справа в тому, що, відповідно до Мінського протоколу та Мінського меморандуму, умовою першою передбачено припинення вогню обома сторонами конфлікту, і вже після того сторони готують до відводу озброєння та військову техніку від лінії зіткнення ворогуючих сторін. У зв`язку з тим, що поки що продовжуються обстріли позицій українських військовослужбовців, про відведення важкого озброєння наразі не йдеться”, – відзначив Селезньов.

Він підтвердив, що сили АТО підготували необхідні майданчики для відведення засобів вогневої підтримки.

Нагадаємо, підписаним 12 лютого у Мінську комплексом заходів, спрямованих на імплементацію вересневих Мінських домовленостей щодо врегулювання ситуації на Донбасі, передбачено відведення всіх важких озброєнь обома сторонами, яке має початися не пізніше, ніж на другий день після припинення вогню, і завершитися впродовж 14 днів.


Світ – Новини Google

Leave a Reply