Дуда: У Польщі вже понад 1 000 000 українців і ми не закриваємо перед ними кордони
October 11, 2019
США перекинуть у Саудівську Аравію додаткові війська
October 11, 2019

Гендерна нерівність існує у всьому світі, – Меган Маркл опублікувала заяву на День дівчат

Герцогиня Сассекська Меган Маркл, яка довгий час виступала за права жінок та дівчат і навіть в одинадцятирічному віці проводила агітацію проти сексистської реклами, розмістила публікацію на честь Міжнародного дня дівчат. Цей день був проголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 2011 році в знак визнання прав дівчат.

На сторінці герцогів Сассекських в інстаграмі з'явилося відео, яке Меган Маркл присвятила всім молодим дівчатам на честь Міжнародного дня дівчат. У підписі йдеться, що подія була створена ООН для визнання гендерної нерівності, що існує у всьому світі.

Так, за даними ООН, у світі проживає понад мільярд дівчаток, які щодня зіштовхуються з дискримінацією і утисками.

Якщо є недостатній доступ до освіти, упередження до правил гігієни у менструальний цикл, примус до шлюбу дітей, юридична чи медична нерівність, чи насильство на ґендерній основі – існує нагальна потреба у підтримці молодих жінок,
– заявили представники королівської сім'ї.

У підписі до відео йдеться також, що у цей день, як і в інші, обов'язково треба заохочувати дівчат розуміти власну цінність і підтримувати їх у тому, щоб вони мали змогу стати тими жінками, якими хочуть бути.

 

Comments are closed.