Коморовський відвідає Україну на початку квітня – Укрінформ
March 30, 2015
“Газпром” запропонував уряду РФ дати Україні знижку на газ на … – Дзеркало Тижня
March 30, 2015

Газпром просить уряд Росії зробити знижку Україні – Корреспондент.net

Газпром просить уряд Росії зробити знижку Україні

Фото: AP

Глава компанії Газпром Олексій Міллер розповів про знижку для України

Керівництво компанії Газпром звернулося в російський уряд з проханням про знижку на газ для України. Про це повідомив глава компанії Олексій Міллер в ефірі телеканалу “Росія 24”.

“Сьогодні Газпром звернувся в уряд Російської Федерації з проханням надання знижки для України терміном на 3 місяці”, – сказав він.

Міллер зазначив, що можливість надання знижки для України передбачена чинним контрактом між Газпромом і Нафтогазом.

“Термін 3 місяці ми вважаємо оптимальним, тому що останнім часом спостерігається висока динаміка цін на газ”, – додав Міллер.

Як раніше повідомляв Кореспондент.net, у понеділок прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив журналістам, що російська сторона поки тільки формулює свою позицію за пропозицією Єврокомісії та українського Нафтогазу продовжити на рік дію зимового пакета поставок російського газу в Україну.

Зимовий пакет поставок російського палива на Україні був прийнятий на переговорах у жовтні 2014 року і припиняє свою дію 1 квітня поточного року.

Раніше російський міністр енергетики Олександр Новак заявив, що “ціна на газ для України з 1 квітня складе 348 доларів за 1 тис кубометрів”. Однак, за його словами, уряд РФ до 1 квітня розгляне питання про надання знижки. При поточній ціні знижка може скласти на 2-й квартал 100 доларів за 1 тис кубометрів.

За матеріалами: ІТАР-ТАСС


Найпопулярніші розповіді – Новини Google

Leave a Reply