В Україні проводять експертизу висловлювань Путіна у фільмі … – Інтерфакс-Україна
March 17, 2015
WTA Індіан-Веллс. Цуренко вийшла до чвертьфіналу, обігравши … – Champion.com.ua
March 18, 2015

В Україні проводять експертизу висловлювань Путіна у фільмі … – Інтерфакс-Україна

11:42 17.03.2015

Українські експерти проводять експертизу висловлювань президента РФ Володимира Путіна у фільмі “Крим. Шлях на Батьківщину”, результати експертиз через Генпрокуратуру будуть передані до Гаазького трибуналу, заявляють у Міністерстві юстиції України.

“Цей фільм, думаю, буде покладено в основу великого історичного процесу, який розглядатиме міжнародний кримінальний трибунал і діям Путіна буде надано оцінку саме згідно з нормами кримінального права. Зокрема, міжнародного кримінального права”, – повідомив у вівторок в Києві міністр юстиції України Павло Петренко, виступаючи під час засідання круглого столу, присвяченого порушенням прав людини в окупованому Криму і діям української влади в цьому контексті.

Глава Мін’юсту наголосив, що наразі проводяться експертизи “з висловлювань, зроблених главою РФ”.

“Разом з цими експертизами ми направимо матеріали до міжнародних організацій… і Міжнародного суду”, – зазначив П. Петренко.

Перший заступник міністра юстиції Наталія Севостьянова уточнила агентству “Інтерфакс-Україна”, що експертизи проводяться експертами КНДІСЕ, який підпорядкований Мін’юсту. Результати експертиз будуть передані до Генпрокуратури України, яка, в свою чергу направить їх до Гаазького трибуналу.


Світ – Новини Google

Leave a Reply