Попов: “Рішення по матчу Волинь – Металіст може бути прийняте … – Champion.com.ua
December 9, 2014
В Україні введуть медичне страхування – Корреспондент.net
December 9, 2014

В Україні введуть медичне страхування – Корреспондент.net

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк анонсував введення медичного страхування в Україні. Про це він заявив, презентуючи програму уряду у вівторок, 9 грудня.

“Ми декларуємо те, що в Україні буде введено медичне страхування, повноцінне медичне страхування. У країні немає безкоштовної медицини – це брехня. Кошти, що виділяються на медицину, йдуть в повітря і до людей не доходять, вони за все платять самі. Саме тому бюджетні витрати на систему охорони здоров’я повинні отримати ефективне використання шляхом прийняття закону України про медичне страхування“, – сказав він.

Яценюк зазначив, що для оптимізації мережі медичних закладів уряд внесе до Верховної Ради зміни до закону про державно-приватне партнерство та в закон про заклади охорони здоров’я та медичного обслуговування.

В Україні планують ввести обов’язкове медстрахування

У свою чергу голова постійної комісії Київради з питань охорони здоров’я та соціальної політики Юрій Крикунов повідомив сьогодні, що в Києві добровільна страхова медицина буде впроваджена вже з 1 січня 2015 року.

За його словами, пілотний проект дозволить побороти корупцію в медичних установах та істотно підвищити заробітну плату лікарям.

Крикунов також зазначив, що планується зібрати перший страховий портфель з 50 тисяч киян. У середньому щомісячний внесок за страхову медицину буде становити 40-50 гривень.

Для реалізації цього проекту в столиці на базі кількох великих і потужних комунальних підприємств планується створення єдиної муніципальної страхової компанії.

Як повідомляв Корреспондент.net, близько 48% офісних співробітників можуть взяти лікарняний, коли це необхідно. Тільки в 58% випадків оплата здійснюється відповідно до законодавства, а в 16% – лікарняний оплачується частково.


Найпопулярніші розповіді – Новини Google

Leave a Reply