Міністр праці США Акоста пішов у відставку
July 13, 2019
Екс-невістку Ющенка назвали причетною до крадіжки мільярда у Молдові
July 13, 2019

В таборі на Одещині масово отруїлися діти: що відомо про стан вихованців

Масове отруєнні дітей сталося в ніч на 12 липня в оздоровчому таборі "Медик-2" Державного університету медицини на Одещині. 53 вихованців табору забрали до інфекційних відділень місцевих лікарень.

Упродовж 11-12 липня до медзакладів Білгород-Дністровського району звернулися 56 осіб, з них – 53 дитини, які відпочивали в санаторії "Медик-2". Станом на 13 липня у лікарні досі перебувають 32 особи, з них 30 – дітей.

Загалом у таборі перебувають 226 дітей віком від 7 до 14 років. Отруєних дітей відвезли до Білгород-Дністровської багатопрофільної лікарні та до центральної районної лікарні в селі Шабо, повідомили в Одеській облдержадміністрації.

Медики виявили в дітей гострий гастроентероколіт. Їхній стан оцінюють як легкий та середньої тяжкості.

Зараз на території табору працює Держспоживслужба. Вона перевірить, чи дотримувались у таборі вимог належного зберігання харчів. 

Водночас у поліції повідомили, що зі схожими діагнозами до лікарні потрапило 3 дорослих. Правоохоронці розпочали слідство за ознаками неналежного виконання обов'язків щодо охорони життя та здоров'я дітей.

симптоми харчового отруєння
перша допомога при харчовому отруєнні

Більше новин, що стосуються лікування, медицини, харчування, здорового способу життя та багато іншого – читайте у розділі Здоров'я.

Comments are closed.