У Клімкіна попередили українців про небезпеку поїздок до Росії – Укрінформ
March 5, 2015
Сьогодні — визначальний день для українського футболу – Еxpress.ua
March 6, 2015

Військові відвели “Гради” в Луганській області – Корреспондент.net

Військові відвели Гради в Луганській області

Фото: Минобороны Украины

На Луганщині відвели “Гради”

У Луганській області здійснено відведення ракетно-артилерійських дивізіонів Збройних сил України, що мають на озброєнні реактивні системи залпового вогню (РСЗВ) БМ-21 Град, повідомляється на сайті Міністерства оборони України.

За інформацією Міноборони, техніку на всьому шляху проходження супроводжували групи спостерігачів ОБСЄ, які вказали на відведення на відстань понад 35 км від лінії зіткнення сторін, відповідно до взятих Україною зобов’язань.

На маршруті проходження начальник штабу підрозділу з позивним “Деркач” підтвердив, що в четвер вранці після отримання відповідного наказу артилеристи у супроводі спостерігачів ОБСЄ почали рух техніки в певний район.

“Спочатку відправилася перша батарея. Потім – інші підрозділи. Протягом дня буде виведений весь дивізіон. Головне, щоб виведення важкої техніки зі смуги зіткнення належним чином виконували не лише ми, а й протилежна сторона. Якщо ми виведемо зброю, а вони – ні, то ми готові в будь-який момент висунутися на свої колишні позиції”, – розповів “Деркач”.

Як повідомлялося, українська сторона відводить “Гради” від лінії протистояння в зоні АТО, а в п’ятницю має намір почати відведення “Ураганів”.

Раніше в ОБСЄ повідомили, що зафіксували відведення восьми колон української важкої техніки від лінії зіткнення.

Путін: Ситуація в Україні залишається складною


Світ – Новини Google

Leave a Reply