Завтра львівські пластуни відкриють новий рік – День
September 20, 2014
Відведення військ на Донбасі повинно розпочатися вже в суботу … – Дзеркало Тижня
September 20, 2014

Відведення військ на Донбасі повинно розпочатися вже в суботу … – Дзеркало Тижня

Згідно з новими мінським домовленостями, буферна зона на сході України повинна створюватися з сьогоднішнього дня. Україна негайно почне виконувати свою частину домовленостей.

АТО

Мінський Меморандум про перемир’я повинен виконуватися з 20 вересня

ns2.dollchan.ru

Вже з суботи, 20 вересня, сторони конфлікту на сході України повинні почати відводити свої сили і техніку на 15-кілометрову відстань для створення 30-кілометрової буферної зони в рамках виконання умов підписаної в Мінську меморандуму.

Про це заявив заступник керівника інформаційно-аналітичного центру РНБО Володимир Польовий на брифінгу в Києві в суботу, 20 вересня.

“Згідно з текстом меморандуму, в ньому вказано що 15-кілометрова зона, кожна із сторін повинна відводити свою важку техніку і озброєння з сьогоднішнього дня”, – сказав Польовий, додавши, що дотримання виконання умов меморандуму буде контролювати ОБСЄ, яка є третьою стороною.

За його словами, в РНБО не бачать проблем, що обидві сторони не здатні виконати пункти домовленостей, як досягнуті 5 вересня під час оголошення припинення вогню, так і домовленостей, які були досягнуті й закріплені у тексті меморандуму від 19 вересня.

Оновлено: Як повідомили в інформ-центрі РНБО, позиції сторін у зоні антитерористичної операції закріплюються по лінії на 19 вересня згідно з мінським меморандуму.

“Двостороннє припинення вогню. Припинення застосування зброї вважається загальним. Зупинка підрозділів і військових формувань сторін на лінії зіткнення станом на 19 вересня”, – йдеться в повідомленні.

карта 19-20 сентября

Карта АТО станом на 19 і 20 вересня, дані РНБО

Відзначимо, що раніше координатор групи “ІС” Дмитро Тимчук повідомив, що в зоні конфлікту на Донбасі російські війська продовжують вести активні наступальні дії і обстріли позицій українських військ. За його словами, противник не припиняє спроб захопити аеропорт в Донецьку, продовжуючи обстріл і спроби штурму. До аеропорту російські війська підтягують ствольну артилерію і РСЗВ. Очікується прибуття нових формувань, у тому числі підрозділів армії РФ.

“Помічена підготовка російсько-терористичних військ до централізованої контрбатарейної боротьби проти артилерійських підрозділів українських військ. З Росії прибули фахівці для організації подібного роду дій”, – написав Тимчук.

Найбільш напружена ситуація, за його словами, склалася в районі Донецька, Дебальцеве, Маріуполя.


Найпопулярніші розповіді – Новини Google

Leave a Reply