Обережно, дуже гаряче: “ангел” Victoria’s Secret Ельза Госк показала максимально сексуальні фото
July 6, 2019
Час освіжитися: українська легкоатлетка Бех-Романчук спокусливо облилась водою для фото
July 6, 2019

Вперше в історії Україна отримала партію нафти зі США

До Одеського морського порту 6 липня приплив нафтовий танкер під прапором Гонконгу. Він доправив до України вперше в її незалежній історії партію нафти зі Сполучених Штатів Америки.

Перша партія американської нафти важить 75 тисяч тонн – тільки розвантаження танкера займе щонайменше 36 годин. Про це на офіційному сайті повідомила адміністрація Одеського морського порту.

Танкер Wisdom Venture під прапором Гонконгу доставив зі США нафту, яку закупило ПАТ "Укртатнафта" для переробки на потужностях Кременчуцького нафтопереробного заводу (туди сировина потрапить по нафтопроводу "Одеса-Кременчук").

Танкер
Танкер з першою в історії України американською нафтою вже в Одесі

Начальник Одеського порту Ігор Ткачук пообіцяв новому вантажопотоку зі США якісний сервіс. 

Нафторайон порту – це великий універсальний термінал, здатний пропускати до 25 мільйонів тонн на рік. Його повністю оснащено для роботи практично з усіма видами нафтопаливних вантажів,
– запевнив Ткачук.

Наступний танкер з нафтою зі США очікують в Одесі вже у серпні 2019 року.

Чи якісна нафта надійшла до України зі США?Придбана нафта походить з родовища Bakken. Це одне з найбільших у світі родовищ легкої нафти з розвіданими запасами сировини у 3,65 мільярда барелів. Розташоване воно на межі штатів Північна Дакота і Монтана та канадських провінцій Саскачеван і Манітоба. Добувають нафту там з 1953 року. Сировину видобувають новітніми методами та успішно реалізовують по всьому світу.

Comments are closed.