Геращенко: Україна звернеться до Інтерполу з вимогою … – espreso.tv
December 6, 2014
Волонтери, які працюють у зоні АТО, мають право на отримання … – Newsru.ua
December 7, 2014

Валя Семеренко посіла друге місце в гонці переслідування в … – Дзеркало Тижня

На мажорній ноті завершили українські біатлоністи виступи на першому у сезоні етапі Кубка світу, який відбувся у шведському Естерсунді.

Валя Семеренко, биатлон

Валя Семеренко в Естерсунді двічі піднімалася на п’єдестал пошани

Оксана Гаранец

Українська біатлоністка Валя Семеренко у драматичній боротьбі виборола друге місце у заключному старті Кубка світу в шведському Естерсунді: на 0,4 секунди на фініші вона випередила італійку Доротеу Вірер.

Першою ж у гонці переслідування стала фінка Кайса Мякярайнен, яка “привезла” суперницям більше 45 секунд.

Таким чином, Семеренко вдалося двічі зійти на п’єдестал пошани на першому етапі Кубка світу. Раніше вона посіла третє місце в індивідуальній гонці.

Українка вийшла на старт гонки переслідування з 26-секундним відставанням від переможниці спринту норвежки Тирил Эхофф. Сильний вітер вніс корективи в стрільбу не тільки Семеренко, але й інших біатлоністок. Втім, Валя швидко наздогнала п’ятірку кращих. На останньому вогневому рубежі лише Мякярайнен вдалося відстрілятися без помилок, тому в її перемозі ніхто не сумнівався.

Поступово визначився і ті, хто буде боротися за друге місце: Семеренко кинулася за італійською біатлоністкою, і після подолання останнього штрафного кола українка відставала від конкурентки на 4 секунди. Але завдяки більшому досвіду в такому суперництві вона в підсумку обійшла Вірер на фініші.

Кубок світу, етап перший. Естерсунд (Швеція)

Гонка переслідування, 10 км (жінки)

1. Мякяряйнен (Фінляндія) – 35.01,7 (3 шт. кола)

2. Вал. Семеренко (Україна) – 47,9 (4)

3. Вірер (Італія) – 48,3 (4)

4. Домрачева (Білорусь) – 1.08,5 (5)

5. Грегорин (Словенія) – 1.14,9 (2)

6. Т. Экхофф (Норвегія) – 1.18,1 (7)…

…20. Бурдига – 2.38,9 (3)

…42. Бєлкіна- 4.34,9 (6).

Додамо, що наступний етап Кубка світу відбудеться в австрійському Хохфільцені – незважаючи на загрозу перенесення змагань через маленького кількості снігу. 12 грудня відбудеться жіночий і чоловічий спринт, назавтра – естафета, а завершить другий етап – гонка переслідування.

3 грудня українець Сергій Семенов фінішував другим в індивідуальній гонці в Естерсунді. Поступився Семенов лише норвержцу Емілю Хеглю Свендсену – 1 хвилину 17 секунд. Зате позаду українець залишив француза Мартена Фуркада і великого норвежця Уле-Ейнара Бьорндалена.

За матеріалами: DT.UA


Спорт – Новини Google

Leave a Reply