«Фріц Здунек був чарівником!» — Кличко – Велика Епоха
December 23, 2014
Карпати продовжують ігнорувати рішення КДК ФФУ та Лозанни … – Champion.com.ua
December 24, 2014

Біля Маріуполя намагалися підірвати ще два мости – батальйон … – Корреспондент.net

Біля Маріуполя намагалися підірвати ще два мости - батальйон Азов

Фото: facebook.com/batalion.azov

Азов заявляє про запобігання двом вибухам у Маріуполі

В районі Маріуполя намагалися підірвати ще два мости. Про це йдеться в заяві батальйону спеціального призначення Азов на їхній сторінці в Facebook.

За їхньою інформацією, спробі запобігли двоє охоронців заводу Азовсталь. В результаті зіткнення сепаратисти їх обстріляли, один чоловік загинув, інший поранений.

Під час огляду місця події було знайдено більше 80 кілограм тротилу.

“Очевидно, атака бойовиків була спрямована на те, щоб відрізати місто і заводи від забезпечення з метою дестабілізації ситуації і деморалізації мирного населення”, – повідомили в Азові.

У батальйоні також додали, що у зв’язку з різким загостренням ситуації в південному напрямку полк Азов бере повний контроль над головними об’єктами життєзабезпечення Маріуполя і бере на себе відповідальність за здійснення комплексу заходів щодо запобігання диверсіям і терактам.

Як повідомляв Корреспондент.net, сьогодні вночі в Маріуполі невідомі підірвали залізничний міст, постраждалих немає. В результаті вибуху пошкоджена опора мосту. Рух поїздів у район залізничного вокзалу та морського торгового порту тимчасово призупинено.
Міліція кваліфікувала підрив моста в Маріуполі як терористичний акт.


Найпопулярніші розповіді – Новини Google

Leave a Reply