«Боїнг-777» розпався в повітрі внаслідок численних ушкоджень … – Львівська Газета
September 9, 2014
FIFA може випробувати відеоповтори на молодіжному ЧС-2015 – Корреспондент.net
September 9, 2014

«Боїнг-777» розпався в повітрі внаслідок численних ушкоджень … – Львівська Газета

tsn.ua

фото: tsn.ua

Нідерландська рада з безпеки оприлюднила попередню доповідь про причини катастрофи літака «Боїнг-777» авіакомпанії «Малайзійські авіалінії»

Малайзійський «Боїнг-777», що зазнав катастрофи над Донецькою областю 17 липня, розпався в повітрі внаслідок ураження ззовні. Про це йдеться в тексті попередньої доповіді Ради безпеки Нідерландів, – передає Радіо «Свобода».

«Рейс MH17 – «Боїнг-777» Malaysian Airlines розпався в повітрі, ймовірно, внаслідок структурних пошкоджень, спричинених великою кількістю об’єктів високої енергії, що проникли в літак ззовні», – зазначено в попередньому звіті про розслідування аварії літака, що його опублікувала Рада безпеки Нідерландів.

Згідно з інформацією, оприлюдненою у звіті, немає ознак того, що літак був технічно несправним або що пілоти припустилися помилки.

Водночас, за даними експертів, не було також зафіксовано ознак втручань у записи «чорних скриньок», вони перестали працювати о 13.20:03, передає ТСН.

Нагадаємо, внаслідок катастрофи літака Boeing 777 авіакомпанії Malaysia Airlines на території України ввечері 17 липня загинули 298 людей, які були на його борту.

Захід і Україна заявляли, мовляв, мають докази того, що літак збили проросійські бойовики із комплексу «Бук» за ймовірної підтримки Москви. Бойовики й Росія свою причетність відкидають.


Світ – Новини Google

Leave a Reply