Шахтар не домовився з Ареною Львів про співпрацю в 2015 році – Корреспондент.net
January 15, 2015
Бойовик Захарченко мріє про захоплення аеропорту Донецька … – Дзеркало Тижня
January 15, 2015

Бойовик Захарченко мріє про захоплення аеропорту Донецька … – Дзеркало Тижня

Він також анонсував перехід в наступ, вважаючи всю територію Донецької області територією “ДНР”. 

захарченко

Захарченко запевняє, що аеропорт на 95% вже під контролем “ДНР”

Володимира ЧОПЕНКО

Лідер бойовиків “ДНР” Олександр Захарченко заявляє, що аеропорт Донецька буде під контролем бойовиків “упродовж тридцяти хвилин”.

“Закінчується “зачистка” нового терміналу аеропорту. Прапор над ним наш. 95% терміналу під нашим контролем, залишилися невеликі осередки опору в районі Пісок. Це, скоріше не осередки опору, а люди, що замурувалися в будівлі, вони просто не здаються. Думаю, що протягом 30 хвилин аеропорт буде повністю під нашим контролем”, – заявив Захарченко в Донецьку близько 12.00 за Києвом, передає місцеве видання “Острів“. 

При цьому Захарченко підкреслив, що всю Донецьку область вважає територією “ДНР”, тому терористи мають право “забрати” звільнені від окупації міста “будь-якими шляхами”. 

“Ми їх (населені пункти, контрольовані урядом України – ред.) вважаємо своєю територією – не виходить мирним шляхом, будемо забирати будь-якими іншими шляхами”, – заявив Захарченко. 

У той же час спікер РНБО Андрій Лисенко спростував заяву Захарченко.

“Він (Захарченко – ред.) ще вчора повідомляв про те, що вони взяли аеропорт, а сьогодні вони готові його звільняти. Непослідовно, нелогічно, брехливо, провокаційно. Більше коментарів немає”, – цитує Лисенко “Остров”.

Бойовики хочуть обстріляти місію ОБСЄ для провокації – штаб АТО 

У той же час, в прес-центрі АТО підтверджують, що йде сильний бій в районі аеропорту. За їх інформацією, бойовики мають намір обстріляти місію ОБСЄ.  

Напередодні повідомлялося, що ситуація в донецькому аеропорту напружена, частково зруйновані новий термінал і диспетчерська вишка.

За матеріалами: ZN.UA


Найпопулярніші розповіді – Новини Google

Leave a Reply