Керівництво антитерористичної операції заявляє про 14 випадків обстрілів бойовиками позицій українських силовиків 13 грудня.
Про це йдеться в повідомленні на сторінці прес-центру АТО в соціальній мережі Facebook.
“За минулу добу штаб антитерористичної операції зафіксував 14 випадків обстрілів наших позицій з боку терористів. В основному, бандити вели неспокійний вогонь із стрілецької зброї. Однак для провокацій порушення режиму припинення вогню один раз використовувалася система “Град”, міномети і ПТУР”, – сказано в повідомленні.
У зону ураження ворожого вогню потрапили райони населених пунктів Фрунзе, Кримське, Станиця Луганська, Верхньоторецьке, Авдіївка, Нікішине та Дебальцеве.
У міжнародному аеропорту “Донецьк” наші військові продовжують утримувати зайняті рубежі.
Артилерія сил АТО і військовослужбовці підрозділів вогонь на провокаційні дії бандитів не відкривали.
Підрозділи сил АТО продовжують виконання завдань з утримання зайнятих рубежів і позицій: блокпостів, опорних пунктів, базових таборів, і відновлення боєздатності підрозділів.
Як повідомляло агентство, терористи 11 разів порушили режим тиші, ведучи обстріл і атакуючи позиції сил антитерористичної операції в суботу, 13 грудня.