Заява Богдана про російську мову на Донбасі: коментар радника Зеленського
July 5, 2019
ЦВК загалом зареєструвала 436 міжнародних спостерігачів
July 6, 2019

Антикорупційному суду виділили приміщення для роботи

Фонд державного майна України передав антикорупційному суду приміщення за адресою проспект Перемоги, 41, у Києві. Зараз тривають підготовчі заходи, конкурсний добір персоналу апарату Суду та забезпечення матеріально-технічних умов для роботи. Антикорупційний суд повинен розпочати роботу 5 вересня 2019 року.

Прес-служба Вищого антикорупційного суду наголосила, що виділення приміщення є дуже важливим рішенням, яке надає можливість для початку здійснення Судом правосуддя.

Там також зазначили, що попередньо було прийнято рішення про тимчасове розміщення Суду в приміщеннях за адресами вулиця Хрещатик, 42, А, та провулок Хрестовий,4,А, площі яких є вкрай недостатньо для роботи Суду.

Раніше за адресою проспект Перемоги, 41 розташовувалося головне відділення "Брокбізнесбанку", який 2013 року купив олігарх-утіках Сергій Курченко у Олександра та Сергія Буряків. Банк було ліквідовано у 2014 році через неплатоспроможність.

Парламент ухвалив закон "Про Вищий антикорупційний суд" (ВАСУ) 7 червня 2018 року. Дискусії щодо необхідності його створення точились приблизно два роки.

Створення Вищого антикорупційного суду – це була одна з умов західних партнерів України. Зокрема на цьому наполягав МВФ, який погоджувався на співпрацю за умови, що влада демонструватиме ефективність у боротьбі з корупцією.

Що вам потрібно знати про Антикорупційний суд, дивіться інфографіку:


Які повноваження має Антикорупційний суд – інфографіка

Comments are closed.